Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | www.samsuntso.org.tr
Tel : +90 362 432 36 26 | İletişim
Dil değiştir : Tr En
Mısır Arap Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi’nden Duyuru « Geri
 13 Şubat, 2014

İstanbul’da bulunan Mısır Arap Cumhuriyeti Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi’nden Odamıza gelen bir yazıda, Mısır Arap Cumhuriyeti , Ulaştırma Bakanlığı, Mısır Ulusal Demiryolları, Satın Alma ve Stok Departmanı,  aşağıda bilgileri sunulan 322G8/1751 referans numaralı “Kamu Harici İhale Duyurusu”na çıkıldığını ve teknik zarfın 19.02.2014 saat 00.00’da açılacağını bildirmiştir.

 

İhale ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

JT42CWRM MODEL (40) EMD LOKOMOTİFLERE AİT YEDEK PARÇA TEMİNİ İHALESİ

Mısır Arap Cumhuriyeti

Ulaştırma Bakanlığı

Mısır Ulusal Demiryolları

Satın Alma ve Stok Departmanı

Faks : 0020 22576 1337

Herhangi bir sorunuz olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Ekte ihale duyurusuyla ilgili ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır.

 

MISIR ARAP CUMHURİYETİ

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI

MISIR ULUSAL DEMİRYOLLARI

SATIN ALMA VE STOK DEPARTMANI

FAKS: 0020 22576 1337

 

KAMU HARİCİ İHALE DUYURUSU

JT42CWRM MODEL (40) EMD LOKOMOTİFLERE AİT YEDEK PARÇA TEMİNİ İHALESİ

İhale Tarihi: 19.02.2014

Referans No: 322G8/1751

Teklifler, Railways Building 5th Floor, above Shubra Tunnel , Cairo adresinde yerleşik Satın Alma ve Stok Departmanı’na gönderilecektir.  19.02.2014’ten sonra gönderilen teklifler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Teklifler iki kopya olarak Yetkili Merci’nin Numune Formu ile birlikte ihale dosyası eklenmiş olarak 89/1998 nolu kanuna göre, aşağıda belirtildiği şekilde iki kapalı zarf şeklinde gönderilecektir:

1.İlk Zarf (Teknik Teklif):

Verilen tekliflerin geçerliliğine ilişkin sunulacaktır. Geçici güvenlik depozitosuna ilişkin (46000 $ Mekanik Yedek Parçalar için & 44000 $ Elektriksel Yedek Parçalar için) olmak üzere bu depozito Yetkili Merci’ye nakit tahsilatı şeklinde yapılabileceği gibi, Arapça olarak herhangi bir Mısır Bankası’ndan alınacak koşulsuz mektup garantisi veya onaylı bir çek şeklinde de olabilir.

2. İkinci Zarf (Finansal Zarf):

Fiyat teklifinin detaylarını, toplam teklifi ve ödeme şekli gibi bilgileri içerecektir.

Genel Açıklamalar:

  1. İhaleye katılabilmek için yukarıda bahsi geçen departmandan ihale dokümanı satın almak gereklidir.
  1. Posta masraflarına ek olarak İhale dokümanı (LE 25000) ücreti de önceden ödenmiş olmalıdır.
  1. Teknik zarf 19.02.2014 tarihinde saat 00.00’da açılacaktır.
  1. Teknik açıdan kabul edilen tekliflerin, finansal teklif zarfı açılacaktır.
  1. Geçici güvenlik depozitosunun tamamını yatırmayanlar ihale dışı bırakılacaktır.
  1. Garanti depozitosu toplam sözleşme miktarının %5’i kadardır.
  1. Yabancı firmaların yerel acenteleri sözleşmeleri sözleşmelerin revizyonu için gerekli tüm belgeleri Arapçaya çevirmek için ya da 118/1958 nolu Mısır Kanununa göre Ulusal Demiryolları Otoritesi ile sözleşmeci taraflar arasında oluşan görüş ayrılıklarını ortaya koymak için çalışacaklar.
  1. Yerel acente yürütme süresince sözleşmenin tüm maddelerine bağlı kalmalıdır ve yabancı firmanın tüm yükümlülüklerini yerine getirmesinden de sorumludur. Acentenin değişmesi durumunda önceki acentenin tüm sorumlulukları aynı şekilde yeni firmaya geçecektir.
  1. Arapça metin herhangi bir anlaşmazlıkta onaylanmış kaynaktır.
Diğer Duyurular Tüm Duyurular »
 
ÇASGEM 2019 Yılı Eğitimleri Hk.
14 Mart, 2019
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bağlı kuruluşu olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM); çalışma hayatı, iş sağlığı ve güvenliği ile sosyal güvenlik konularında, ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim, araştırma, çalıştay, sempozyum, inceleme, yayın, dokümantasyon ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Detaylı bilgi ekteki yazıda yer almaktadır.
ÇED Yeterlik Belgesi Tebliği Taslağı
13 Mart, 2019
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan "ÇED Yeterlik Belgesi Tebliği Taslağı”  Birliğimiz http://www.tobb.org.tr ana sayfasında "TOBB Birimleri" başlığı "Avrupa Birliği Dairesi" linkinde bulunan "Genel Bilgilendirme” bölümünde yer almaktadır. Taslak hakkındaki görüş ve önerilerinizi 22.03.2019 tarihi mesai saati sonunu kadar odamıza iletebilirsiniz. ÇED Yeterlik Belgesi Tebliği Taslağı
Macaristan Tanıtım Etkinliği
12 Mart, 2019
KOSGEB Başkanlığından alınan bilgiye istinaden, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Macaristan temasları sırasında, KOSGEB ve Macar Muadil Kuruluşu MNKH arasında 09 Ekim 2018 tarihinde Budapeşte de gerçekleştirilen Türkiye-Macaristan İş Forumunda mutabakat zaptı imzalandığı ve Mutabakat Zaptının amaçları doğrultusunda Macaristan Ankara Büyükelçisi Viktor Matis’in katılımıyla 20 Mart 2019 tarihinde 14:30-16:30 saatleri arasında ekteki program kapsamında, KOSGEB Başkanlığında Macaristan yatırım ortamı ile ilgili bilgilendirme etkinliği düzenleneceği bildirilmektedir. Etkinlik kapsamında; Macaristan'daki ekonomik durum, yatırım ortamı ve imkanları, yabancı yatırımcıya sağlanan destekler, iş insanlarının dikkat etmesi gereken hususlar başlıklarında aktarımlarda bulunulacaktır. Söz konusu etkinliğin, katılım sağlayacak olan KOBİ'lere ilişkin katılım teyidinin en geç 15 Mart 2019 tarihine kadar samsun@kosgeb.gov.tr , ismail.adem@kosgeb.gov.tr ve demet.oztek@kosgeb.gov.tr e-posta adreslerine iletilmesi gerekmektedir.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Kızılırmak Emlak Müdürlüğü'nden Hazine taşınmazı kiralama ilanı.
20 Mart, 2019
Hazine Taşınmazlarının İdaresi Hakkında Yönetmeliğe 24/05/2017 tarihli ve 30075 sayılı Resmi Gazetede yapılan değişiklikle eklenen "Tıbbi ve aromatik bitkiler ile süs bitkileri kiralama işlemleri" başlıklı 72/A maddesine dayanılarak hazırlanan ve Hazine taşınmazlarının tıbbi ve aromatik bitkiler ile süs bitkileri yetiştirmek amacıyla kiraya verilmesine ilişkin usul ve esasları belirleyen 379 sayılı Milli Emlak Genel Tebliğine göre, yazımız eki ilan metninde yazılı Hazine adına kayıtlı taşınmazlar Hak sahibi olarak belirlenenlere, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 51 inci maddesinin birinci fıkrasının (g) bendi uyarınca pazarlık usulüyle kiralanacaktır.
Afganistan İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İdari İşleri Ofisi Milli Tedarik İdaresi tarafından makine ve teçhizatı talebi hk.
9 Mart, 2019
TOBB'dan gelen yazıda, Ticaret Bakanlığjndan alınan bilgiye istinaden, Afganistan İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İdari İşleri Ofisi Milli Tedarik İdaresince Kabil Belediyesi tarafından kullanılmak üzere yol çizgi makinası ve teçhizatı temin edileceği, bu kapsamda anılan yol çizgi makinası ve teçhizatı temin edileceği ifade edilmiş olup, bu kapsamda anılan ürünlere ilişkin teknik detaylar ekteki yazıda yeralmaktadır.  
SAMSUN TİCARET ve SANAYİ ODASI
Tel : +90 (362) 432 36 26
Faks : +90 (362) 432 90 55
E-Posta : samsuntso@samsuntso.org.tr
KEP : samsuntso@hs03.kep.tr
Adres : Hançerli Mah. 216.Sk. No:8 İLKADIM / SAMSUN
Samsun TSO web.TV
Samsun TSO Açılım Dergisi
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | Facebook Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | YouTube Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | Twitter Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | RSS
Bilgi Edinme | Telefon Rehberi | Görüş ve Öneri | Üye Bilgi Güncelleme | Hesap Numaraları | Sıkça Sorulan Sorular
Site Haritası | Web Mail | Mobil Site | E-Organ
Ticaret Sicil Gazetesi | Müteahhitlik Karnesi | Marka/Patent Araştır | Fire ve Zaiyat Oranları | Sermaye Piyasa Verileri
Mükellef Bilgileri Bildirimi | Yatırım Teşvik Mevzuatı | NACE Kodu Sorgula | Kamu İhale Bülteni
Barkod İşlemleri | Resmi Gazete | Fuar Rehberi | Mevzuat Ara | M.E.R.S.İ.S
Samsun TSO Eğitim Vakfı | Hizmet Standartları | Basında Biz | Raporlar | İstatistik | Ekonomik Bülten
TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Enflasyonla Topyekün Mücadele Blacksea Enterprise Europe Network Samsun AB Bilgi Merkezi Blacksea Enterprise Europe Network Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı KOSGEB Resmi Web Sitesi KGF: Kredi Garanti Fonu KOBİ Bilgi Sitesi Rekabet Kurumu Rekabet Kurumu
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası | www.samsuntso.org.tr
Toplam 2 (bir) adet Duyuru Bulunmaktadır. 2
KAPAT X